Skocz do zawartości

Zdjęcie

Parkiet w salonie - jaki?

parkiet podłoga salo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 05 czerwiec 2015 - 10:05

Brałem u nich Xenon ceramiki gresu w ilości na 30m2 i zostało tego dużo dużo więcej. Więc ani to ostatnie sztuki ani uszkodzone. Nie miałem z tym gresiwem żadnego problemu.

• 0

#22 aga

aga
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 18:08

ehh, zgłupieć można, sama rozglądam się za płytkami do łazienki, a teraz czytam forum i straszą mnie ludzie tymi ostatnimi sztukami, wcześniej się jakoś z tym nie spotkałam :/

• 0

#23 lamioka

lamioka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 15:04

My do salonu zamierzamy położyć parkiet (jesion jaśniejszy), ale jeszcze nie wiemy, kogo wziąć do tej roboty. Bo sami raczej zajmować się tym nie zamierzam (brak dośwd). Jakieś sugestie?

• 0

#24 tissu

tissu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 maj 2016 - 05:08

Witam,

gresy najlepiej kupić rektyfikowane, czyli bez zaoblonych krawędzi. Wtedy można je kłaść na fugę 1-2 mm. Fuga musi być, a hasło bezspoinowe tyczy się właśnie tej małej fugi. Można użyć fugę o właściwościach epoksydowej, wtedy nie będzie zmieniać koloru w takim stopniu jak zwykła fuga.

A podłoga najlepsza jest olejowana. Co ok 2 lata trzeba ją zaolejować na nowo, ale nie jest to połączone z cyklinowaniem. A co 2 lata mamy podłogę jak nową.

Pozdrawiam,

http://www.tissu.com.pl

• 0

#25 gekon

gekon
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 13:51

Ale mówimy o parkiecie z drewna, czy może imitacji drewnianej podłogi zrobionej z płytek? Fakt faktem ładna i dobrze odwzorowująca drewno płytka, może nawet oszukać oko. :) Widuję taką płytkową podłogę i w łazienkach i w salonach - nieźle to wygląda. Zerknij sobie na płytkę Madera.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parkiet, podłoga, salo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych