Skocz do zawartości

Zdjęcie

Parkiet w salonie - jaki?

parkiet podłoga salo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Semia

Semia
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2014 - 10:04

Hej. Pomyślałam, że dobrze byłoby poszukać trochę inspiracji w necie. Robimy remont w mieszkaniu, chcemy położyć nową podłogę, przede wszystkim zależy nam na parkiecie w salonie. Zastanawiam się, co macie u siebie? Jakie podłogi dobrze sprawdzają się w takim miejscu. Podzielcie się opiniami.

• 0

#2 Wiza

Wiza
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 10 czerwiec 2014 - 11:06

Ja mam inny problem. Jestem w przededniu remontu, wiem, że na podłogę dam drewno, natomiast nie wiem, na czym polega różnica między impregnowaniem drewna olejem a olejowskiem.

• 0

#3 OmOma

OmOma
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 10:35

No ale to nie lepiej o to wszystko się specjalistów zapytać i im to powierzyć? :) Na nich nie ma co oszczędzać.

• 0

#4 Semia

Semia
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 17:43

No ale to nie lepiej o to wszystko się specjalistów zapytać i im to powierzyć? :) Na nich nie ma co oszczędzać.

No wiem, ale trzeba jeszcze wybrać jakichś, a dzisiaj każdy chce być specjalistą ;)

• 0

#5 OmOma

OmOma
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 13:24

No wiem, ale trzeba jeszcze wybrać jakichś, a dzisiaj każdy chce być specjalistą ;)

My korzystaliśmy z Parkiet Studio i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Sprawnie się uwinęli i dobrze to wygląda.

• 0

#6 yohi

yohi
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 16:04

no dają radę w sumie

• 0

#7 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 17:24

ja mam kominek więc wybrałem drewno, a pod samym źródłem ciepła złota rączka nam położyła płytki z Kiermaszu pod Lęborkiem wyglądające jak panel drewniany Jakby ktoś się zastanawiał, to efekt końcowy obłędny!

• 0

#8 CarpeDiem

CarpeDiem
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:56

podaj namiar na ten kiermasz

• 0

#9 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 21:09

a co tam można ciekawego jeszcze znaleźć?

• 0

#10 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 10:27

w sumie sporo rzeczy dużego rozmiaru gres i ceramike właśnie płytki imitujące drewno (parkiet) i inne w sumie co Ja Ci będę się tu produkował wejdź sobie na ich stronę to zobaczysz. 

• 0

#11 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 23:30

ale co to za stronka? do wielkiego brata mam za nią dzwonić?

• 0

#12 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 12:01

Bez nerwów pomóc chce tylko. Chodziło o stronkę tanigres.pl…. 

• 0

#13 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:56

sory, dzięki za namiary

• 0

#14 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 01 maj 2015 - 20:10

daj znac czy chociaz kupiles to co chciales

• 0

#15 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 02 maj 2015 - 20:19

Kupiłem kupiłem, dzięki wielkie i jeszcze raz sory za wcześniejsze nastawienie. Wiadomo, remont potrafi wkurzyć na maxa.

• 0

#16 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 07 maj 2015 - 16:26

a co do samych płytek to mam wątpliwości, przecież fuga niweczy cały wysiłek w zrobienie z podłogi imitacji drewnianej.

• 0

#17 markus007

markus007
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 15 maj 2015 - 21:59

Minęły te czasy robienia fugi o szerokości 10 cm naprawde... Kupić krzyżyki 0,5cm i po sprawie. Albo bezspoinowo ale na tym się kompletnie nie znam

• 0

#18 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 21 maj 2015 - 22:17

no słyszałem o tych bezspoinowo kładzionych ale nie znam nikogo kto by mi coś o tym powiedział no i nie wiem bo nawe t bym się nad tymi drewnoimitacyjnymi nie zastanawiał tylko brał jakby mi kto wytłumaczył jak je kłaść i gdzie szukać.

• 0

#19 markus007

markus007
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 20:18

Ogólnie kłaść możesz gdzie chcesz bo i na ścianę taka płytka się nadaje ale bezspoinowo nie polecam, ponieważ więcej z tego kłopotu niż pożytku. Fachman będzie kłaść - fachman wytłumaczy, ale z góry sobie takie rozwiązanie odpuść. Ja mam już gotowe u siebie bo zaryzykowałem salon, z minimalną dobrze dobraną fugą i wygląda jednolicie jak panele. Szukać daleko nie trzeba - większe sklepy budowlane albo w tych specjalizowanych w płytkach to w każdym ale ze swojej strony już ci mówię, że pod względem ceny to juz są gigantyczne różnice. Nie wiem skąd jesteś, bo w pomorskim to już była dyskusja i większość do Kiermaszu Płytek w Ługach jeździ, mają duży wybór takich powyprzedażowych.

• 0

#20 effectiv

effectiv
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 23:05

Powyprzedażowe czyli uszkodzone i ostatnie sztuki?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parkiet, podłoga, salo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych