Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drzwi antywłamaniowe

drzwi antywłamaniowe bezpieczeństwo dom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tabir

Tabir
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 styczeń 2014 - 14:03

Planujemy zakup nowych drzwi wejściowych do domu. Uwagę zwracamy przede wszystkim na poziom gwarantowanego bezpieczeństwa. Interesują nas więc drzwi antywłamaniowe, choć dobrze by było, żeby były szczelne i estetycznie się prezentowały. Co wziąć pod uwagę?

• 0

#2 MissMargot

MissMargot
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 01 luty 2014 - 23:02

Drzwi Gerdy są tak bardzo antywłamaniowe, że nawet właściciel ma problem z ich otworzeniem. Albo przynajmniej ja na takie trafiłam. :D

• 0

#3 Lilla

Lilla
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 19 luty 2014 - 23:18

Ja w poprzednim mieszkaniu miałam Gerdę i nic nie można im zarzucić, bardzo ładne, solidne drzwi. Nie polecam drzwi na zatrzask, ile stresu i potem kosztów przy wymianie zamka, gdy niechcący zatrzaśnie się drzwi z kluczami w środku.

• 0

#4 Seamus

Seamus
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 15:45

Dla mnie też Gerda jest jak najbardziej w porządku, przede wszystkim ochronę przed uciekaniem ciepła oraz przed hałasem. Po za tym mają interesujące wzornictwo, taki wybór kolorów czy też wzorów ma mało firm, przy czym wybierając drzwi wszystko ma się już wliczone w cenę. Nie trzeba się wtedy martwić o to, że nagle trzeba będzie jeszcze jakieś koszty doliczyć.

• 0

#5 yepek

yepek
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 14 luty 2015 - 20:06

Planujemy zakup nowych drzwi wejściowych do domu. Uwagę zwracamy przede wszystkim na poziom gwarantowanego bezpieczeństwa. Interesują nas więc drzwi antywłamaniowe, choć dobrze by było, żeby były szczelne i estetycznie się prezentowały. Co wziąć pod uwagę?

Weź też pod uwagę to, że liczy się dobry montaż oprócz samych dobrych drzwi. :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drzwi, antywłamaniowe, bezpieczeństwo, dom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych