Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana płytek w kuchni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 23:32

doradzają i przez to muszę nieco zmienić plany. remont się odwlecze ale..co się odwlecze to nie uciecze, a przynajmniej problemu nie będę miał w tydzień po remoncie. piwo tych fachowców na miejscu chłopaki znają się na rzeczy

• 0

#22 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 15:56

Dokładnie tak! Od razu można poznać profesjonalistów. 

• 1

#23 kruul

kruul
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 02 maj 2015 - 20:16

hej, poprawiam się, bo byłem na miejscu i mi powiedzieli, że wcale nie część asortymentu tylko ten pierwszy gatunek, najlepszy..

• 0

#24 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 07 maj 2015 - 17:11

powiedzcie mi czy warto inwestować w pierwszy gatunek? jak to się ma w praktyce? bo teorie to ja sobie mogę poczytać ale to nie wszystko

• 0

#25 markus007

markus007
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 15 maj 2015 - 21:57

Moim zdaniem fajnie jak znajdziesz promocję, w normalnych cenach nie sądzę żeby to miało sens. Jak się będize rozjeżdżac jak ruska krowa to koszmarnie, ale i tak ma tego dopilnować fachowiec a nie ty, za to na kupnie tracisz pieniądze tylko i wyłącznie ty. Oczywiście dobrze mu ułatwić sprawę i zminimalizować ryzyko zrypania robocizny ale na pewno nie za takie pieniądze jak sobie większośc sprzedawców życzy.

• 0

#26 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 21 maj 2015 - 22:15

ruska krowa hehe  :lol: no to chyba i tak jak się gość namęczy to to będzie widać na ścianie że kąt równy ale fuga różnej gribości w różnych miejscach. to już wolę pierwszy ale gdzie tego szukać w promocji? budmarkety odpadają, miałem już tyle nieprzyjemności, że mi nie w głowie prosić się o więcej.

• 0

#27 remo

remo
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2015 - 19:22

Planuję remont kuchni. Marzą mi się nowe płytki, ale o ile z tymi ściennymi nie będzie większego problemu, tak z podłogą jest już więcej roboty, po trzeba zrobić nową wylewkę. Co sądzicie o pozostawieniu podłogi bez zmian i tylko położeniu nowych płytek na ściany?

witam zamiast bawić się w zbijanie płytek na ścianach i zostawić stare na podłodze dużo bałaganu i kużu itd. proponuje szybsze rozwjązanie moż nie tańsze ten system to MICROTOPPING  dystrybutorem jest firma edildomusitalia.pl

• 0

#28 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 20:08

Właśnie połowa mniej roboty i kurzu ale stary, po co to coś takiego? Raz a dobrze i na kilka lat spokój. Naszukałem się jak głupi ale w końcu wygląda na to, że z okolicy pozostało mi odwiedzić jeszcze kilka miejsc, jak jeszcze jutro zdążę przed weekendem to idzie Kiermasz w Ługach do odhaczenia.

• 0

#29 effectiv

effectiv
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 23:04

ja ostatnio na niego dostałam namiar przy okazji szukania czegoś takiego: Ceramika Gres Lira Brąz bo miałam wybór albo przez internet albo tam. znajdę je tam?

• 0

#30 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 05 czerwiec 2015 - 09:58

Są w ofercie na samym dole strony internetowej ale i tak trzeba dzwonić o dostępność zapytać..tel ze stronki 721-733-233

• 0

#31 Lena

Lena
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 20:00

Ja z kolei nie wiem czy w całym domu dać identyczną podłogę, czy w kuchni i łazience płytki, które jakoś mnie nie przekonują.

• 0

#32 aga

aga
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 00:36

jeśli płytki nie przekonują to może ograniczyć się do minimum, którym będzie właśnie kuchnia i łazienka, no bo jakoś nie wyobrażam sobie niczego innego w łazience. z kolei w kuchni żeby troszkę "oszukać" może płytki imitujące jakiś inny materiał? nie wiem, drewno? kamień? 

• 0

#33 Lena

Lena
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 10:33

Jednak nie wybrałam identycznej:)

• 0

#34 gekon

gekon
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:48

W kuchni na podłodze fajnie sprawdzą się drewnopodobne lub imitujące kamień. Ja takie podłogi lubię. A na ścianę może ciepłe kamienne gresy? Choć z drugiej strony jeśli kuchnia urządzona w stylu nowoczesnym to poszłabym w biel i na podłodze i na ścianach albo na podłodze szarości. Kiedyś była taka ładna płytka Scania, idealna na podłogę w nowoczesnej kuchni. 

• 0

#35 natal

natal
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 17:00

Tylko biel w kuchni jest mało praktyczna.

• 0

#36 mamita

mamita
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 01 luty 2016 - 22:34

Niekoniecznie. Moja przyjaciółka ma całą białą kuchnie tylko dodatki czerwona - wygląda to bardzo ładnie, a i nie słyszałam by narzekała. Kolekcja Scania z tego co widzę to nie białe płytki a szare. Bardzo ładne swoją drogą.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych