Skocz do zawartości

Zdjęcie

BIO Kominek - piękna sprawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 15:29

Bio kominek - byłęm u znajomego na parapetówie jakiś czas temu. Cały czas zastanawiałem, się jak on to zrobił.

Myślałem że zwykły kominek to jest. Ściana chudziutka no myślę zapytam, i pokazał jak działa - super rozwiązanie. Słabo grzeje ale efekt znakomity 

• 0

#2 pomocnik

pomocnik
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 17:22

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź , bo właściwie nie wiem o czym piszesz ? Ja sam nie miałem styczności z takim czymś , więc nie rozumiem o co w ogóle chodzi z tym biokominkiem :)  :)

• 0

#3 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 11:06

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź , bo właściwie nie wiem o czym piszesz ? Ja sam nie miałem styczności z takim czymś , więc nie rozumiem o co w ogóle chodzi z tym biokominkiem :)  :)

chodzi o to że bio kominek jest dosyć ciekawym rozwiązaniem. Chce poznać zdanie innych ?

• 0

#4 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 11:07

no właśnie jak nie miałeś styczności to nie Udzielisz mi stosownej odpowiedzi. Czekam na kogoś kto taki kominek miał / montował  / kupował.. już rozumiesz?

• 0

#5 Lilla

Lilla
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 01:28

Widziałam sporo biokominków i jak dla mnie ta opcja wygląda przeważnie fatalnie. Jeśli kominek, to tylko ten tradycyjny. :)

• 0

#6 Tomasz

Tomasz
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:50

Ciekawe rozwiązanie dla kogoś kto bardzo chcę mieć kominek a nie może ze względu na mieszkanie lub finanse, nie zastąpi to prawdziwego kominka ale alternatywa ciekawa.

• 0

#7 MissMargot

MissMargot
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 25 styczeń 2014 - 11:37

W niektórych aranżacjach biokominek wygląda rewelacyjnie :) Jak nie będę miała własnego domu, to na pewno zdecyduję się na chociażby bio. :)

• 0

#8 MałaMi

MałaMi
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 22 maj 2018 - 13:25

Biokominek faktycznie rewelacyjnie się prezentuje. Dobrym rozwiązaniem jest według mnie również piec wolnostojący. Teraz na rynku mamy ogromny wybór rozwiązań tego typu. Ostatnio widziałam na stronie Galerii Kominków ciekawe modele pieców. Myślę, że dla osób, które mają mało miejsca w pomieszczeniu to idealne rozwiązanie. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych