Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duży salon + kominek ---> opinie...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcin

marcin
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 18:03

Cześć, jakie macie zdanie odnośnie dużego salonu, a w nim kominka?
Ciekawie to wygląda, czy paskudnie? 
Liczę na szczere i mądre komentarze. 

• 0

#2 Marcin2

Marcin2
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 11:33

Człowieku co to za pytanie jak dla mnie wiadomo, że musi to ładnie wyglądać tylko trochę trzeba kasy w to włożyć. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że musisz dobrze za aranżować ten salon bo kominka nie przesuniesz ;)

• 0

#3 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 12:32

nie no każdy dobiera sobie sam całość, a salon plus kominek to taka podstawa w Polskich domach. Jeżeli oczywiście masz odpowiednią gotówkę..

• 0

#4 tupatrz

tupatrz
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 08:30

heh. No salon najlepiej zrobić samemu czyjaś pomoc może nawet zaszkodzić 

• 0

#5 Theodore

Theodore
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 18:02

Moim zdaniem wygląda to ciekawie, kominek pasuje do bogatych dużych wnętrz. Tak jak ktoś powiedział wcześniej, urządzając salon najlepiej kierować się swoim wewnętrznym głosem ponieważ jest to pomieszczenie w którym spędza się chyba najwięcej czasu.

• 0

#6 Jesse

Jesse
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 05 luty 2014 - 21:25

Wydaje mi się, że salon z kominkiem to norma. U siebie w domu też tak mam. Zaplanuj to dobrze, żeby potem nie było, że kominek tylko wadzi :D

• 0

#7 MissMargot

MissMargot
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 21 luty 2014 - 12:46

Warto zainwestować w kominek, bo potem bardzo miło w zimowy wieczór usiąść przed nim i się ogrzać :D

• 0

#8 Seamus

Seamus
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 15:43

Zdecydowanie takie rozwiązanie będzie bardzo dobre.

• 0

#9 AleksaSana

AleksaSana
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 czerwiec 2014 - 10:04

Kominek + salon - świetne rozwiązanie :) Jeśli dodamy do tego jeszcze ogrzwanie podłogowe-kominkowe to mamy dwa w jednym - świetny wygląd pomieszczenia i ekonomiczność.

• 0

#10 MałaMi

MałaMi
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 09:35

Też uważam, że salon z kominkiem to świetna sprawa. Oczywiście trzeba odpowiednio dobrać styl kominka do wnętrza. Jeśli ktoś ma nowoczesny dom, to może dopasować do niego kominek. Sama miałam ochotę trochę swój odnowić  i zastosować v-box system, zestaw elementów, który może służyć jako półki na drewno bądź na różne ozdoby. Dla mnie to ciekawe rozwiązanie na oszczędność miejsca.

• 0

#11 Sunshine

Sunshine
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 12:40

Nam sie takie cos marzy ale jeszcze musimy poczekac, brak funduszy poki co

• 0

#12 saboo

saboo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaPodbeskidzie

Napisano 21 listopad 2015 - 18:01

;) Witam. W salonie kominek powinien być :wacko:  Ja mam kominek i mogę nim ogrzewac cały dom, ale tez  mam co na gaz. -_-  Komonek- to fantastyczny nastrój. :ph34r:

• 0

:)http://beskidplex.com :D 

#13 gekon

gekon
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 18:22

Kominek to bardzo fajna sprawa, jeśli oczywiście lubisz takie przykominkowe posiadówki. 

• 0

#14 MałaMi

MałaMi
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 20:10

Według mnie kominek i duży salon to idealne połączenie, zwłaszcza dla osób, które lubią posiedzieć w blasku ognia. Ja swój kominek nabyłam w salonie kominkowym Galeria Kominków i przyznam, że sprawuje się on świetnie. Mimo, że mam go już dłuższy czas, do tej pory nie miałam z nim najmniejszych problemów. Jeśli ktoś waha się nad budowaniem kominka to naprawdę polecam. Kominek to wspaniałe rozwiązanie. :) 

• 0

#15 MałaMi

MałaMi
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:45

Kominek dodaje niesamowitego klimatu. Oczywiście nie może on stanownić jedynej dekoracji, ale skoro piszesz "duży salon" to za pewne możesz pozwolić sobie trochę szaleństwa przy jego urządzaniu. Moim zdaniem, idealnie byłoby móc wygodnie rozsiąść się przy blasku ciepłego, palącego się w kominku drewna i najlepiej sprawdzą się w tym https://meblowy24.pl/pufy.html pufy, Meble wypoczynkowe typu sofy, czy narożne kanapy też zdadzą tutaj egzamin, jednak nie każdy tak samo lubi wygrzewać się przy ogniu, więc zakup puf, które zawsze można łatwo przemieścić będzie tutaj strzałem w dziesiątkę :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych