Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kamień ścienny w łazience?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sunshine

Sunshine
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 31 maj 2015 - 07:20

Mamy taką fantazję by wszystkie ściany w łazience pokryć Klinkierytem, mamy już gotowy plan co i jak ws wystroju, ale nurtuje nas pytanie o aspekt praktyczny kamienia w łaziencee -jak się to czyści, co z przebarwieniami etc, czy ktoś może podzielic się doświadczeniami?

• 0

#2 gekon

gekon
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:57

Kamień teraz w modzie, co widać też po wzorach płytek jakie wprowadzane są przez naszych producentów - przykład ostatnie nowe kolekcje ceramstic to właśnie wzory kamieni. Jednak włoskie trendy przychodzą i do nas. Jesteś zdecydowany na kamień? Może jednak wielki format płytek ale właśnie z rysunkiem kamienia? 

• 0

#3 mamita

mamita
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 01 luty 2016 - 22:44

Płytki wielkoformatowe to jest to! Natomiast o jakich konkretnie płytkach kamiennych piszesz? Marzy mi się przestrzenna łazienka w pięknym odcieniu ciemnego kamienia. O taki styl bardzo mi się podoba, może coś ala kamień bazaltowy.

• 0

#4 yepek

yepek
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 19 luty 2016 - 19:52

Do łazienki w wykończeniu białym może pasować coś w szarości, tak mi się skojarzyło. Tu w przypadku kuchni, ogólnie to dość uniwersalny materiał, może pasować do każdego miejsca w domy, włącznie z elewacją. Kamień Artis sobie zerknijcie, to mi się podoba. ;)

• 0

#5 mamita

mamita
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 15:29

To jeśli mówimy o kamiennych stylizacjach to zobacz sobie kolekcję PEDRA, która jest inspirowana właśnie kamieniem. Kamień - ale jednak taki mniej typowy. Poza tym płytka jest jedna bardziej ekonomiczna niż kamień. 

• 0

#6 yepek

yepek
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 18:20

Tutaj ten kamień artis

http://www.bruk-bet.pl/public/images/artis-3k.jpg

• 0

#7 mamita

mamita
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 07:41

Ładny a to dobre do łazienki?

• 0

#8 yepek

yepek
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 19:50

Do łazienki, do kuchni, do salonu. Wszędzie jeśli uważasz, że będzie pasować do aranżacji. Do łazienki to najbardziej jasne motywy pasują.

• 0

#9 MałaMi

MałaMi
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 11:22

Sądząc po obecnych ofertach różnych wzorów, myślę, że nie wy jedni mieliście fantazję o kamieniu w łazience :D niestety nie mam doświadczenia z klinkierytem, ale ogólnie warto poszukać wpisów, w których fachowcy podpowiadają co, gdzie, jak i do czego wybrać :) w temacie ścienno-podłogowym trafiłam na artykuł  Kafelki, glazura, terakota. Na czym polega różna i co wybrać? więc jeśli nie sam kamień, to może tak jak radzą poprzednicy - właściwe płytki o kamiennym wzorze?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych