Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wykończenia podłogi w salonie - listwy przyścienne, przypodłogowe

listwy do paneli panele podłogowe panele drewniane deska barlinecka PCV białe biała listwa białe listwy listwy przyścienne listwy przypodłogowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barlinek

Barlinek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 16:48

Jakie listwy wykończeniowe do paneli pogłogowych? Ostatnio natknąłem się na takie listwy do paneli. co o otym sądzicie? Jaki kolor pod ciemne panele?

• 0

#2 marlena3487

marlena3487
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 maj 2013 - 22:01

mam ciemne panele, do nich mam brązowe listwy, kupiliśmy w Castoramie.

• 0

#3 Jesse

Jesse
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 05 luty 2014 - 20:59

Kolor jak najbardziej zbliżony do koloru podłogi. Duży wybór znajdziesz w castoramie. :)

• 0

#4 Wiza

Wiza
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 10 czerwiec 2014 - 11:12

Czy ktoś wykańczał podłogę olejowoskiem? Jak wrażenia użytkownika w codzinnej pielęgnacji? Jak to się czyści i sprząta? Lepiej olej czy olejowosk? I jeżeli producent, u którego zamawiam podłogę, pracuje na środkach Osmo, to jeżeli zrobi mi impregancję środkiem wybranym przeze mnie, to zrobi to z należytą starannością, czy też na o...l się, żeby mi udowodnić, że wybrałam zły impregnat? Jak myślicie?

• 0

#5 tomaszbialogorski

tomaszbialogorski
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 13:38

Nie polecam kupować plastikowych listew z narożnikami. Lepiej zainwestowac w zwykłe drewnianie, polakierować, przykleić albo przykręcić. Efekt dużo bardziej 'elegancki'.

• 0

http://www.techem-wycieraczki.com.pl/pl/wycieraczki-wewnetrzne,75.htm

#6 OmOma

OmOma
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 19:49

My braliśmy w Parkiet Studio razem z parkietem. Ogólnie spory wybór tam mają, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

• 0

#7 tadeuszkawior

tadeuszkawior
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 13:01

ja dobierałem pod kolor paneli, a w zasadzie pan w sklepie nam dobrał, bo akurat kolorystycznie nie mogliśmy nic znaleźć, dość dziwny kolor paneli wybraliśmy;) ale koniec końców wyszło bardzo ładnie, wszystko ze sobą gra

• 0

#8 henryksowa

henryksowa
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:28

Dobieraj  listwy i detale tak żeby było w tym kolorze co podłoga, no a jak nie ma takiej możliwości to chociaż żeby były zbliżone. 

• 0

#9 Smyk

Smyk
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2015 - 21:32

My braliśmy w Parkiet Studio razem z parkietem. Ogólnie spory wybór tam mają, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

A brałeś w jakimś mieście? Warszawa?

• 0

#10 buonif

buonif
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2015 - 20:02

A brałeś w jakimś mieście? Warszawa?

Parkiet Studio jest w stolicy, więc pewnie tak było. Mają dobrą renomę, więc nie dziwi, że ich wybrała.

• 0

#11 yohi

yohi
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 16:03

ja tez ich wybrałem ;) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych