Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy w przedpokoju też parkiet?

parkiet podłoga remont

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 02 maj 2015 - 12:11

najgorsze jest to jak tak ktos co raz zmienia koncepcje czegos.. aby sie czlowiek ojezdzi i denerwuje ja na szczescie do Ług mam niedaleko to tyle dobrego..

• 0

#22 kruul

kruul
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 02 maj 2015 - 20:09

też bym chciał mieć bliżej ale i tak nie jest źle z tą odległością na szczęście.

• 0

#23 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 07 maj 2015 - 11:25

zawsze można podpatrzeć na stronie co mają i się zainspirować, przejechanie całej Polski po gres raczej nie ma sensu :P 

• 0

#24 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 07 maj 2015 - 17:14

macie pomysł na przedpokój zeby położyć coś równie praktycznego jak płytki ale żeby to nie były one?

• 0

#25 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 11 maj 2015 - 10:50

macie pomysł na przedpokój zeby położyć coś równie praktycznego jak płytki ale żeby to nie były one?

hmmm od płytek raczej nic praktyczniejszego nie znajdziesz.. chociaż może dobre drewno albo panele? tylko nie byle jakie, chociaż nie wiem czy to nie za duża inwestycja bo to będzie naprawdę spory koszt

• 0

#26 markus007

markus007
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 15 maj 2015 - 22:02

Panele to najgorszy pomysł z możliwych. Taki towar o porządnej klasie ścieralności kosztuje tyle co drewno a drewno jak wiadomo kosztuje w ciul. Na przedpokój wg mnie nadają się tylko płytki, bo są na każdą pogodę, każdy rodzaj badziewia przywleczonego na butach. Kwestia tylko znalezienia tego, co Ci się podoba, może nie znalazłeś miejsca z odpowiednim wyborem skoro szukasz czegoś innego?

• 0

#27 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 21 maj 2015 - 22:12

zagłębiłem się w tematt i wynalazłem że są na fali płytki które wyglądają jak parkiet albo panele podłogowe czy drewno normalne. jednak w okolicznych sklepikach sę na to nie natknąłem gdzie tego szukać?

• 0

#28 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 30 maj 2015 - 11:23

Panele to najgorszy pomysł z możliwych. Taki towar o porządnej klasie ścieralności kosztuje tyle co drewno a drewno jak wiadomo kosztuje w ciul. Na przedpokój wg mnie nadają się tylko płytki, bo są na każdą pogodę, każdy rodzaj badziewia przywleczonego na butach. Kwestia tylko znalezienia tego, co Ci się podoba, może nie znalazłeś miejsca z odpowiednim wyborem skoro szukasz czegoś innego?

no to akurat jest prawda. płytki są praktyczne jak nic innego, wyczyścić to z błota czy czegokolwiek innego to kwestia kilku chwil, no a z drewna czy paneli to już trudniej.. chyba, że ktoś ma ochotę ciągle dbać o to co się do domu "wnosi" bo znam ludzi którzy w przedpokoju mają panele i nie narzekają

• 0

#29 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 20:10

Bo pewnie wyłożyli kosmiczne pieniądze na trwałą powierzchnie. Mi się to nie widzi, wolę mieć czas na rybki skoczyć. Nikt mi na pytanie nie odpowiedział, gdzie szukać tych płytek jak panele? Wolałbym, żeby nie był tylko wzór ale i kształt, jest coś takiego gdzieś u nas w PL?

• 0

#30 effectiv

effectiv
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 23:10

To się robi coraz popularniejsze, więc jak odwiedzić pierwsze lepsze cztery pięć sklepów to w którymś powinny być. natomiast właśnie jeśli o cenę chodzi to już szukać trzeba. co kto woli, ja wolę się przejechać z mężem kilkanaście kilometrów do sklepu bo i tak wychodzi taniej dopłacić do paliwa niż płytek.

• 0

#31 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 14:53

Bo pewnie wyłożyli kosmiczne pieniądze na trwałą powierzchnie. Mi się to nie widzi, wolę mieć czas na rybki skoczyć. Nikt mi na pytanie nie odpowiedział, gdzie szukać tych płytek jak panele? Wolałbym, żeby nie był tylko wzór ale i kształt, jest coś takiego gdzieś u nas w PL?

plytki jak panele są teraz bardzo popularne więc raczej w wielu miejscach. ale na pewno mają takie w kiermaszu w ługach bo ostatnio rodzice kupowali. sprawdź może na ich stronie.

• 0

#32 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 05 czerwiec 2015 - 09:47

Dzięki wielkie za odpowiedź! A może i popularne są ale akurat w mojej okolicy się z tym niespotkałem chyba małe wzięcie albo duża cena bo tak na tej stronce już widze że ta podstawowa cena od której jest upust to w niektórych miejscach kosmiczna i trochę się niedziwie ze u mnie tego nie sprowadzaja bo bez takich promocji nikt tego nie wezmie tutaj

• 0

#33 natalia

natalia
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 22:35

plytki jak panele są teraz bardzo popularne więc raczej w wielu miejscach. ale na pewno mają takie w kiermaszu w ługach bo ostatnio rodzice kupowali. sprawdź może na ich stronie.

tak z ciekawości, bo przeglądam różne stronki/fora z płytkami etc i wpisałam sobie ten kiermasz i wyskakuje mi też Reda. To to samo? nie wiecie?

• 0

#34 KlepekMariusz

KlepekMariusz
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 22:47

Wiecie wiecie to nie to samo tylko takie samo, bo nic nie przenieśli tylko otworzyli nowy oddział. Nie byłem - nie widziałem ale można by pośledzić bo niebawem tam mi będzie bliżej niż do pierwotnego.

• 0

#35 natalia

natalia
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 00:28

ojj no! zawsze się ktoś czepi :P o to mi chodziło ;) zapytałam po prostu bo wcześniej w wątku była inna miejscowość

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parkiet, podłoga, remont

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych