Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy w przedpokoju też parkiet?

parkiet podłoga remont

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Medlejn

Medlejn
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 12:22

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Chodzi o przedpokój w mieszkaniu. Będziemy kłaść i zastanawiamy się, czy zachować jednolitość i w przedpokoju też położyć.

• 0

#2 buonif

buonif
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 13:36

Pewnie trzeba bardziej uważać w takim przedpokoju. U nas nie ma, ale znamy osoby, które tak mają i w sumie nie widać, żeby działo się coś złego. Może warto omóić to z fachowcami?

• 0

#3 Medlejn

Medlejn
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:16

Pewnie trzeba bardziej uważać w takim przedpokoju. U nas nie ma, ale znamy osoby, które tak mają i w sumie nie widać, żeby działo się coś złego. Może warto omóić to z fachowcami?

Na pewno warto, ale jeszcze trzeba znaleźć takich, z którymi warto to omówić :) Nie jest to znowu takie łatwe.

• 0

#4 Valia81

Valia81
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 09:35

Na pewno warto, ale jeszcze trzeba znaleźć takich, z którymi warto to omówić :) Nie jest to znowu takie łatwe.

Nie przesadzajmy. Wystarczy przejrzeć oferty i poczytać trochę. My wybraliśmy Parkiet Studio i nie żałowaliśmy, że właśnie na nich się zdecydowaliśmy, bo bardzo sprawnie im to poszło.

• 0

#5 yohi

yohi
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 16:05

ja tam ma w przedpokoju gres troszkę ciemniejszy nie brudzi się itd.. wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie u mnie sporo się w butach chodzi więc no tak to wyglada szkoda by mi było parkietu

• 0

#6 bombel

bombel
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 18:39

no ja tak samo zrobiłem u sibie. parkiet ot jednak do salony czy do sypialni..

• 0

#7 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 20:23

no ja szukam właśnie jakiegoś dobrego gresu

• 0

#8 kruul

kruul
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 22:34

a byłem ostatnio pod Lęborkiem w Ługach, tam jest mistrzowski wybór gresiku

• 0

#9 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 20:51

Coś słyszałem o tym miejscu, napisz bo nie zapamiętałem adresu

• 0

#10 kruul

kruul
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 21:21

i tak byś znalazł bo to przy krajowej szóstce i rzuca się w oczy, Kiermasz Płytek w Ługach 3

• 0

#11 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 17:06

a dzięki Panowie jak mam dokładny adres to tez moze podskocze

• 0

#12 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 21:41

a byłem ostatnio pod Lęborkiem w Ługach, tam jest mistrzowski wybór gresiku

też ostatnio się tam wybrałem i warto było przejechać te kilka km, obsługa na wysokim poziomie, doradzili co wybrać, gres już na swoim miejscu, teraz czas pokaże jak się będzie sprawował

• 0

#13 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 23:41

a racja sąsiad sobie stamtąd ciętą cegłe brał i się tak podniecał tym miejscem

• 0

#14 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 20:34

właśnie po ciętą cegłę jechałem między innymi. efekt końcowy naprawdę zadowalający także polecam się wybrać

• 0

#15 maestro

maestro
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 19:56

a jak się sprawuje ta cięta cegła? jak z jej układaniem? chyba też się tam wybiorę chociaż mam kawałek

• 0

#16 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 20:03

fachowcy nie narzekali, jakość też chwalili. mam ją od niedawna także nie mogę zbyt dużo powiedzieć na temat tego jak się sprawuje. ale powiem tak: jakościowo super, wizualnie efekt też bardzo nam się podoba. także możesz tam podjechać, zobaczyć czy ci odpowiada, ale oni też mają asortyment na stronie więc możesz przejrzeć 

• 0

#17 kruul

kruul
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:51

www.tanigres.pl, już gdzieś dzisiaj pisałem o tej stronie, masz tam tesz tel jakby były jakieś wątpliwości

• 0

#18 maestro

maestro
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 01 maj 2015 - 19:41

fachowcy nie narzekali, jakość też chwalili. mam ją od niedawna także nie mogę zbyt dużo powiedzieć na temat tego jak się sprawuje. ale powiem tak: jakościowo super, wizualnie efekt też bardzo nam się podoba. także możesz tam podjechać, zobaczyć czy ci odpowiada, ale oni też mają asortyment na stronie więc możesz przejrzeć 

dzięki bardzo za info, byłem w ługach i kupiłem płytki do łazienki, holu i na taras, mam nadzieje, że będą się dobrze sprawować

• 0

#19 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 01 maj 2015 - 22:45

dzięki bardzo za info, byłem w ługach i kupiłem płytki do łazienki, holu i na taras, mam nadzieje, że będą się dobrze sprawować

no właśnie moja żona teraz totalną zmianę koncepcji łazienki sobie wymyśliła bo zobaczyła jakieś piękne płytki..... :angry:  więc pewnie czeka nas kolejna wyprawa do Ług  :wacko:

• 0

#20 magik

magik
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 01 maj 2015 - 23:19

www.tanigres.pl, już gdzieś dzisiaj pisałem o tej stronie, masz tam tesz tel jakby były jakieś wątpliwości

dzwoniłem tam przedwczoraj właśnie i odpowiedzieli mi na wszystkie pytania bardzo dokładnie, bez żadnego spławiania. zamierzam się tam wybrać po długim wekeendzie

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parkiet, podłoga, remont

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych