Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana płytek w kuchni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lilla

Lilla
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:06

Planuję remont kuchni. Marzą mi się nowe płytki, ale o ile z tymi ściennymi nie będzie większego problemu, tak z podłogą jest już więcej roboty, po trzeba zrobić nową wylewkę. Co sądzicie o pozostawieniu podłogi bez zmian i tylko położeniu nowych płytek na ściany?

• 0

#2 Jesse

Jesse
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 23:48

Moi rodzice tak zrobili w domu i wygląda to nieźle. Oczywiście jeśli kolory nie gryzą się, to spokojnie możesz coś takiego u siebie zrobić :)

• 0

#3 Tomasz

Tomasz
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:39

Można i tak, tylko trzeba dobrać odpowiednio żeby nie gryzły się ze sobą, widziałem już kilka kuchni zrobionych w ten sposób i jeśli zdecydujesz się na odpowiednie płytki może wyjść ciekawy efekt.

• 0

#4 MissMargot

MissMargot
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 01 luty 2014 - 23:04

Planuję remont kuchni i myślałam o takim rozwiązaniu, ale stwierdziłam, że to się nie uda. Jednak po Waszych komentarzach wróciłam do tego pomysłu i faktycznie może wyjść fajny efekt :)

• 0

#5 Seamus

Seamus
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 18:31

To już zależy od tego jak to będzie wyglądało. Warto kupić kilka takich płytek i sobie przymierzyć do podłogi, by zobaczyć efekt.

• 0

#6 Arek

Arek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 19:02

Ja nadal chyba czegoś nie rozumiem, chcesz położyć płytki na ścianie a na podłodze co? 

• 0

#7 henryksowa

henryksowa
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:15

Płytki na ścianie mają dla mnie sens tylko jeśli są naprawdę duże. 

• 0

#8 Emma

Emma
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 11:39

A te na podłodze są w dobrym stanie?

• 0

#9 yohi

yohi
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 16:02

jak wymieniasz na ścianie to wiesz no chyba pasowałoby też i na podłodze wymienić.. takie jest moje zdanie. 

• 0

#10 Kristina

Kristina
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 09:02

Jak już rozkopujesz to lepiej zrób raz a porządnie, więcej pracy, ale docenisz to potem ;) Jak nie wiesz jak to zrobić zadzwoń po fachowców, łatwo znajdziesz namiary dzisiaj w necie, np. w Krakowie od razu mi wyszukało Panów z krak-bud.pl/uslugi-remontowe/ :)

• 0

#11 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 17:17

też jestem zdania, że należy się za takie rzecyz zabeirać raz a porządnie. Jesli chodzi o względy finansowe, to łatwo znaleźć już jakieś mega promocje, a jak Ci się nie chce...to niech Ci się zechce! Jest tyle możliwości, że nic tylko zakasać rękawy do roboty, bo można wyczarować piękne pomieszczenia. Sam się za głowe złapałem jaki jest wybór i naprawde wcale nie musi być drogo. Startowałem od II gatunku, a koniec końców w tej samej cenie wyszedł mi na Kiermaszu w Ługach pod Lęborkiem I gatunek i piękna kuchnia.

• 0

#12 CarpeDiem

CarpeDiem
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:55

oho, jakiś entuzjasta remoncików co :D ale co racja to racja, lepiej wszystko na raz i efekt dobry i spokój na kilka lat. A co do samego miejsca to ten kiermasz jest z takim wyborem że jak pojechałem z rana to wyszłem w południe

• 0

#13 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 18:36

nooo tam wybór to mają mega duży! :) chyba coś od nich wezme bo wiecie szukałem ceramiki i dużym formacie i ciężko mi było znaleźć a widzę na stronie mają :)

• 0

#14 kruul

kruul
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 22:29

na stronie mają tylko część asortymentu, więc się radzę wybrać na miejsce

• 0

#15 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 20:44

a jakieś konkretne namiary? na miejsce/stronkę, cokolwiek?

• 0

#16 najki

najki
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 21:11

To jest Kiermasz Płytek w  Ługach 3, przy krajówce. ale strony ci nie powiem bo nigdy nie sprawdzałem. a co zdecysowaels się?

• 0

#17 bombel

bombel
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:55

ja mogę z pełą odpowiedzialnością powiedzieć, że możesz jechać w ciemno już poleciłem w innym wątki koledze i jest serio zadowolony ;d

• 0

#18 sunfury

sunfury
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 11:33

My też kładliśmy nowe płytki na stare i trzyba się to bardzo dobrze, nie marnujesz czasu na kusie tyle

• 0

#19 ptaku

ptaku
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 21:06

no zdecydowałem, właśnie pisałem że po niedzieli się wybiorę. na pewno nie zaszkodzi

rozumiem wymianę tylko części płytek w pomieszczeniu natomiast płytki na płytki? nawet nie brałbym pod uwagę. chyba lenistwo level 100, a nie oszczędność czasu.

• 0

#20 kionel

kionel
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 10:30

no jak dobierzesz dobry klej itp to powinno się wszystko dobrze trzymać tam na miejscu w kiermaszu powinni Ci doradzić co i jak

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych