Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lustro do łazienki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin2

Marcin2
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 13:33

Witam !

Mam takie pytanie do Was słyszałem, że można w prosty sposób zrobić sobie samemu lustro do łazienki. Ceny w sklepie są wysokie jak dla mnie i chcę sobie zaoszczędzić na tym macie jakieś propozycje?

• 0

#2 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 11:40

wystarczy udać się do szklarza i za kilka złoty zrobić tobie ładne lustro/ do 70 zł masz ładny prostokąt z frezem 2mm

• 0

#3 pomocnik

pomocnik
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 17:26

Ja osobiście odwiedzam sprzedawców - producentów . Nie ma pośredników i marży sklepowej - jest dosyć tanio :) . Polecam to w każdej dziedzinie. Na meblach możemy zaoszczędzić kilkaset złotych ;) . Lustro też gdy kupimy od szklarza to zaoszczędzimy kilkadziesiąt złotych ;)

• 0

#4 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 12:26

no dokładnie. Na wszystkim można zaoszczędzić kilka złoty - potem wydać na coś innego do domu

• 0

#5 tupatrz

tupatrz
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 08:29

Lustro jest dosyć tanim wydatkiem. Zależy o jakim mówimy. Wiem że lustra 3D są strasznie drogie 50 cm na 100 cm ponad 550 zł 

• 0

#6 Theodore

Theodore
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:58

Wszystko można kupić taniej, nie tracąc wcale na jakości. Ale jednak te droższe lustra są warte swojej ceny, zwłaszcza te o których piszę kolega wyżej.

• 0

#7 MissMargot

MissMargot
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 01 luty 2014 - 22:51

W sklepach lustra są dosyć drogie, sama zamówiłam u szklarza i wyszło to ok. 100 zł :)

• 0

#8 MałaMi

MałaMi
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 09 maj 2016 - 07:58

Hmm nie wszystkie lustra są drogie.. nie raz lepiej kupić w sklepie niż u stolaża. Tym bardziej jest to dla nas korzystne jesli trafimy na jakaś super promocje. Dlatego warto sledzić różne sklepy internetowe. Ja akurat polecam sklep Meblemix. Takie mają lustra: http://www.meblemix.pl/lustra/

• 0

#9 yepek

yepek
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 22:46

W sklepach lustra są dosyć drogie, sama zamówiłam u szklarza i wyszło to ok. 100 zł :)

Ja mam piękne lustro Roca Victoria i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych