Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie ogrzewanie domu?

ogrzewanie domu tanie ogrzewanie domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

Adam
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2013 - 11:01

Mam pytanie. Jakie ogrzewanie jest najtańsze? Zastanawiem się nad gazem ale nie wiem, czy nie bedzie to w praktyce zbyt drogie?

• 0

hmmmm

#2 EkoKamin

EkoKamin
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 16:52

Warto zastanowić się nad ogrzewaniem kominkowym. W przypadku pieców steatytowych, które posiadają wysoką zdolność magazynowania ciepła po rozpaleniu w piecu drewno dokładamy tylko raz, dwa razy na dobę :)

• 0

Pozdrawiam,
EkoKamin  kominki steatytowe

#3 t_hajduk

t_hajduk
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 09:46

Mam pytanie. Jakie ogrzewanie jest najtańsze? Zastanawiem się nad gazem ale nie wiem, czy nie bedzie to w praktyce zbyt drogie?

Podobno właśnie gaz jest najdroższą formą ogrzewania. Koszty da się niwelować za pomocą wydajnie pracujących kotłów np. kondensacyjnych na gaz. Ważne są także grzejniki. Musza być odpowiednio dobrane i co ważne - trzeba wybierać konkretny, pod konkretny metraż. Produducenci kotłów lub grzejników czasami dołączają praktyczne porady co do wydajności pracy ich urządzeń.

• 0

#4 saboo

saboo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaPodbeskidzie

Napisano 20 listopad 2015 - 23:08

:lol: Witam- najtańsze ogrzewanie to za pomocą drewna- nadmuchowe. Ale ściany szybko sie brudzą. :ph34r: Tanie jest na pewno gazowe i praktyczne. <_<

• 0

:)http://beskidplex.com :D 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ogrzewanie domu, tanie ogrzewanie domu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych