Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aranżacja przedpokoju

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 aleksandran

aleksandran
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2013 - 11:01

Dobrze mieć w przedpokoju zarówno  półki, stojaki, wieszaki  ale trochę niepraktycznie, szczególnie gdy jest to mało pomieszczenie, jak w przypadku mojego holu.  Raczej spełniają rolę dekoracyjną, niż użyteczną. Ja  cenię sobie prostotę   i funkcjonalność . Ostatnio znalazłam bardzo fajne wielofunkcyjne półki niby banalne, ale też nowoczesne i eleganckie.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu??

• 0

#2 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 10:32

kiedyś stawiało, się mnóstwo dodatków od zegarów po kwiaty itp jak i lustra.

Teraz jest inaczej - przynajmniej ja tak twierdzę.

Innowacja jest bardzo prosta. Powinno być ładnie, czystko i bez zbędnych dodatków półka wystarczy no wieszak także, ale nie stojący.

• 0

#3 Patryk

Patryk
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 14:35

Dokładnie tak ! Chciałbym jeszcze dodać, iż przede wszystkim to ma być dla nas. Dużo ludzi odpicowuje sobie mieszkanie z czego połowę rzeczy jest zbędnych. Program Bitwa o Dom pewnie ktoś oglądał podobały mi się od nich pomysły.

• 0

#4 tupatrz

tupatrz
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 08:31

ja mam w domu tylko kilka mebli, aneks kuchenny styl amerykański - wysepka w kuchni, 2 m biurko do pracy przy komputerze, tv 42 cale i łóżko, drugi pokoj to sala ćwiczeń plus jedna szafa 

• 0

#5 Master

Master
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 18:53

jak wspomniał tupatrz nie ma senu pakować nie wiadomo czego.

aranzacja_salonu_1_200f90ad92_652_0_0_0.

znakomite rozwiązanie dla każdego z nas 

• 0

#6 Lilla

Lilla
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 01:30

Jakieś fajne wieszaki, może też skrzynka na klucze? Wygląda to rewelacyjnie:) Szafka na buty, lustro i może jakaś pufa :)

• 0

#7 Tomasz

Tomasz
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:52

Ja również jestem fanem prostych wnętrz bez zbędnego kombinowania, warto się zastanowić nad czymś ciekawym do przedpokoju bo to jedne z pierwszych pomieszczeń jakie widzą goście.

• 0

#8 MissMargot

MissMargot
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 25 styczeń 2014 - 11:36

Nie lubię pomieszczeń, gdzie wszystkiego jest dużo napakowane. W przedpokoju najważniejsza jest praktyczność - żeby było gdzie usiąść założyć buty, wieszaki, lustro. Ewentualnie można coś fajnego powiesić na ścianie :)

• 0

#9 AnnaP

AnnaP
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 20:06

Przedpokój to najczęściej mały metraż do zagospodarowania, którego wielkość często jest od nas niezależna. Właśnie dlatego warto dokładnie zaplanować sposób jego urządzenia. i w tym celu zapraszam na http://mieszkaniezglowa.pl/jak-urzadzic-przedpokoj-aranzacja-przedpokoju/

• 0

#10 tadeuszkawior

tadeuszkawior
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 13:03

ja się zastanawiam nad taką szafką, chociaż może to nie jest najlepszse okreslenie: drewniana konstrukcja, na dole dwa kosze na jakieś czapki, szaliki, itp, góra do siedzenia  z taką poduchą. Wygodnie jak zakładasz buty itp. ale własnie też się zastanawiam czy to ma sens;)

• 0

#11 Golabek

Golabek
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 05 luty 2015 - 14:26

Przedpokój ma być przede wszystkim praktyczny! Wieszaki czy jakaś pufa do zakładania butów to obowiązek. Osobiście mam w domu również komodę. Akurat znalazło się na nią idealne miejsce :) W komodzie trzymam czapki, szaliki, rękawiczki, obieraczkę do ubrań, husteczki higieniczne czy moje torebki. Oczywiście jeśli przedpokój jest mały to nie ma sensu gracić go niepotrzebnymi meblami. Uważam, że lustro to też ważny element każdego przedpokoju, gdyż to właśnie w przedpokoju szykujemy sie ostatecznie do wyjścia więc warto widzieć jak się wygląda przed wyjściem. Znalazłam ciekawy artykuł na temat aranżacji przedpokoju, warto przeczytać :)Można go znaleźć tutaj: http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2015/luty.html?page=17. Przedpokój to ważne miejsce, w końcu jest to pierwsze pomieszczenie, które widzą nasi goście, lepiej żeby przedpokój był zadbany bo potem właśnie ten przedpokój zostanie im w pamięci. :)

• 0

#12 mateo_2

mateo_2
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 10:31

w przedpokoju powinny być tylko niezbędne rzeczy, jest to miejsce przejściowe, a więc nie możemy go zagracić, jaiś wieszak na ubrania szafka na buty, coś do siedzenia i tyle. Sama się przekonałam,że na ścianach musi być farba, która się łatwo czyści.... (zwłaszca przy psie) w ecorsonie znalazłam ładną, nie schodzi kolor przy czyszczeniu i ładnie rozświetla wnętrze, też pełni rolę dekoracji w przedpokoju http://ecorson.pl/_data/image/zdjecia%20/farby%20tynki%20dekoracyjne/Tynk%20strukturalny%20trawertyn%20Egipski%20Ecorson.jpg

• 0

#13 anita25

anita25
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 21:24

Ja mam naprawdę bardzo mały przedpokój i nic poza wieszakiem i lustrem się nie zmieściło. Nie miałam więc miejsca na wymyślne wyposażenie, dekorację. Wieszak wybrałam stojący - http://decoart24.pl/wieszak-na-ubrania-stojacy-dekoracyjny. A lustro muszę jeszcze wybrać i kupić ;)

• 0

#14 yepek

yepek
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 31 październik 2016 - 14:25

A od jakiego koloru ścian zaczynamy?

To chyba najważniejsze pytanie w tych rozważaniach. W przedpokoju to raczej na coś jasnego trzeba postawić.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych